Benepol Szczecin-Radziszewo
ul. Szczecińska 117
74-107 Radziszewo
Poniedziałek - Piątek8:00 - 16:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne
Monika Monarcha

Recepcja serwisu


Tel:91 883 83 83
Tel. kom:734 155 210
email: recepcja.sz@benepol.pl
Łukasz Dobrowolski

Kierownik serwisu


Tel. kom:662 026 025
email: l.dobrowolski@benepol.pl
Damian Rudnik

Doradca serwisu


Tel:91 883 83 92
Tel. kom:784 004 329
email: d.rudnik@benepol.pl
Piotr Kroczak

Doradca serwisu


Tel:91 883 83 94
Tel. kom:882 133 796
email: p.kroczak@benepol.pl
Aleksandra Wójcik

Asystentka działu sprzedaży / ubezpieczenia


Tel. kom:662 241 569
email: a.wojcik@benepol.pl
Jacek Kunze

Kierownik działu sprzedaży


Tel. kom:666 055 697
email: j.kunze@benepol.pl
Tomasz Krugliński

Doradca handlowy


Tel. kom:728 844 100
email: t.kruglinski@benepol.pl
Kamil Antoniewicz

Doradca handlowy


Tel. kom:510 908 652
email: k.antoniewicz@benepol.pl
Dorota Hnatkowska

Specjalista ds. sprzedaży / samochody używane


Tel. kom:664 194 172
email: d.hnatkowska@benepol.pl
Agnieszka Majzel

Specjalista ds. administracji


Tel. kom:789 220 731
email: a.majzel@benepol.pl
Zbigniew Sadowski

Doradca blacharsko-lakierniczy


Tel:91 883 83 90
Tel. kom:668 877 716
email: szkody.sz@benepol.pl
Agnieszka Wierszyłowska

Likwidacja szkód


Tel:91 883 83 90
Tel. kom:510 908 269
email: szkody.sz01@benepol.pl
Dział części zamiennych

Recepcja


Tel:91 883 83 80
email: czesci.sz@benepol.pl
Paweł Hołota

Kierownik działu części


Tel. kom:734 155 211
email: p.holota@benepol.pl
Jacek Czyż

Specjalista ds. części zamiennych


Tel. kom:666 055 679
email: j.czyz@benepol.pl