Benepol Szczecin-Radziszewo
ul. Szczecińska 117
74-107 Radziszewo
Wyznacz trasę
Tel. 668888051
email. recepcja.sz@benepol.pl
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 14:00
Niedziela Nieczynne
Monika Monarcha

Recepcja serwisu


Tel: 91 852 58 69
Tel. kom: 734 155 210
email: recepcja.sz@benepol.pl
Łukasz Dobrowolski

Kierownik serwisu


Tel: 88 337 45 60
Tel. kom: 662 026 025
email: l.dobrowolski@benepol.pl
Damian Rudnik

Doradca serwisu


Tel: 88 337 45 60
Tel. kom: 784 004 329
email: d.rudnik@benepol.pl
Piotr Kroczak

Doradca serwisu


Tel: 88 337 45 60
Tel. kom: 882 133 796
email: p.kroczak@benepol.pl
Aleksandra Wójcik

Asystentka działu sprzedaży / ubezpieczenia


Tel: 72 841 34 65
Tel. kom: 662 241 569
email: a.wojcik@benepol.pl
Jacek Kunze

Kierownik działu sprzedaży


Tel: 72 841 34 65
Tel. kom: 666 055 697
email: j.kunze@benepol.pl
Tomasz Krugliński

Doradca handlowy


Tel: 72 841 34 65
Tel. kom: 728 844 100
email: t.kruglinski@benepol.pl
Kamil Antoniewicz

Doradca handlowy


Tel: 72 841 34 65
Tel. kom: 510 908 652
email: k.antoniewicz@benepol.pl
Dorota Hnatkowska

Specjalista ds. sprzedaży / samochody używane


Tel: 72 841 34 65
Tel. kom: 664 194 172
email: d.hnatkowska@benepol.pl
Daria Muchowska

Likwidacja szkód


Tel: 78 405 66 05
Tel. kom: 510 908 269
email: szkody.sz01@benepol.pl
Krzysztof Matuszewski

Likwidacja szkód


email: szkody.sz@benepol.pl
Dział części zamiennych

Recepcja


Tel. kom: 883 362 327
email: czesci.sz@benepol.pl
Paweł Hołota

Kierownik działu części


Tel. kom: 734 155 211
email: p.holota@benepol.pl
Jacek Czyż

Specjalista ds. części zamiennych


Tel. kom: 666 055 679
email: j.czyz@benepol.pl
Paweł Lutyński


email: p.lutynski@benepol.pl