Benepol Gdańsk
ul. Lubowidzka 33
80-174 Gdańsk
Wyznacz trasę
Tel. 668 888 052
email. recepcja.gd@benepol.pl
Poniedziałek - Piątek8:00 - 16:00
Sobota9:00 - 14:00
NiedzielaNieczynne
Magda Adamowicz

Recepcja serwisu


Tel:58 352 09 69
Tel. kom:734 171 471
email: recepcja.gd@benepol.pl
Grzegorz Szymkowicz

Kierownik serwisu


Tel:88 337 45 43
Tel. kom:504 069 930
email: g.szymkowicz@benepol.pl
Emil Müller

Doradca serwisu


Tel:88 337 45 43
Tel. kom:883 374 540
email: e.mueller@benepol.pl
Aneta Kopania

Asystentka działu sprzedaży / ubezpieczenia


Tel:50 406 98 10
Tel. kom:664 026 308
email: a.kopania@benepol.pl
Wojciech Urbanowicz

Kierownik działu sprzedaży


Tel:50 406 98 10
Tel. kom:662 241 571
email: w.urbanowicz@benepol.pl
Łukasz Morawski

Doradca handlowy


Tel:50 406 98 10
Tel. kom:507 361 605
email: l.morawski@benepol.pl
Szymon Elgert

Doradca handlowy


Tel:50 406 98 10
Tel. kom:504 408 998
email: s.elgert@benepol.pl
Michał Lasota

Sprzedawca samochodów używanych


Tel:50 406 98 10
Tel. kom:668 441 066
email: m.lasota@benepol.pl
Angelika Elgert

Doradca handlowy


Tel. kom:510 908 320
email: a.elgert@benepol.pl
Karol Dampc

Doradca blacharsko-lakierniczy


Tel:73 419 02 46
Tel. kom:510 907 925
email: szkody.gd01@benepol.pl
Marzena Śrót

Likwidacja szkód


Tel:73 419 02 46
Tel. kom:510 908 135
email: szkody.gd02@benepol.pl
Grzegorz Sowirko

Koordynator likwidacja szkód komunikacyjnych


Tel:73 419 02 46
Tel. kom:728 341 353
email: g.sowirko@benepol.pl
szkody.gd@benepol.pl
Dział części zamiennych

Recepcja


Tel. kom:735 967 409
email: czesci.gd@benepol.pl
Piotr Hromiak

Kierownik działu części


Tel. kom:883 374 542
email: p.hromiak@benepol.pl
Michał Grot

Dział części


Tel. kom:883 362 330
email: m.grot@benepol.pl