Benepol Gdańsk
ul. Lubowidzka 33
80-174 Gdańsk
Poniedziałek - Piątek8:00 - 16:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne
Magda Adamowicz

Recepcja serwisu


Tel:58 303 89 36
Tel. kom:734 171 471
email: recepcja.gd@benepol.pl
Grzegorz Szymkowicz

Kierownik serwisu


Tel. kom:504 069 930
email: g.szymkowicz@benepol.pl
Emil Müller

Doradca serwisu


Tel. kom:883 374 540
email: e.mueller@benepol.pl
Aneta Kopania

Asystentka działu sprzedaży / ubezpieczenia


Tel. kom:664 026 308
email: a.kopania@benepol.pl
Wojciech Urbanowicz

Kierownik działu sprzedaży


Tel. kom:662 241 571
email: w.urbanowicz@benepol.pl
Angelika Elgert

Doradca handlowy


Tel. kom:510 908 320
email: a.elgert@benepol.pl
Bartosz Kokoryka

Doradca handlowy


Tel. kom:883 374 553
email: b.kokoryka@benepol.pl
Michał Lasota

Sprzedawca samochodów używanych


Tel. kom:668 441 066
email: m.lasota@benepol.pl
Karol Dampc

Doradca blacharsko-lakierniczy


Tel. kom:510 907 925
email: szkody.gd01@benepol.pl
Grzegorz Sowirko

Koordynator likwidacja szkód komunikacyjnych


Tel. kom:728 341 353
email: g.sowirko@benepol.pl
szkody.gd@benepol.pl
Dział części zamiennych

Recepcja


Tel:58 303 89 36
email: czesci.gd@benepol.pl
Piotr Hromiak

Kierownik działu części


Tel. kom:883 374 542
email: p.hromiak@benepol.pl
Michał Grot

Dział części


Tel. kom:883 362 330
email: m.grot@benepol.pl