Benepol Warszawa - Święcice
ul. Zaborowska 1
05-860 Płochocin
Poniedziałek - Piątek8:00 - 16:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne
Hanna Roszkowska

Recepcja serwisu


Tel:22 733 76 36 wew. 136
Tel. kom:664 026 307
email: recepcja.sw@benepol.pl
Dawid Piasecki

Doradca serwisu


Tel. kom:510 908 371
email: d.piasecki@benepol.pl
Agnieszka Rogala

Asystentka działu handlowego / ubezpieczenia


Tel:22 733 76 70 wew. 170
Tel. kom:784 000 947
email: a.rogala@benepol.pl
Krzysztof Mietlicki

Kierownik działu sprzedaży / sprzedaż flotowa


Tel. kom:664 702 249
email: k.mietlicki@benepol.pl
Bartłomiej Małota

Kierownik działu handlowego


Tel. kom:510 908 480
email: b.malota@benepol.pl
Michał Zieliński

Doradca handlowy


Tel. kom:504 069 860
email: m.zielinski@benepol.pl
Damian Sieradzki

Doradca handlowy


Tel. kom:510 907 900
email: d.sieradzki@benepol.pl
Arkadiusz Mizgajski

Doradca blacharsko-lakierniczy likwidacja szkód


Tel. kom:883 374 541
email: a.mizgajski@benepol.pl
Dział części

Recepcja


Tel. kom:22 733 76 57
email: czesci.sw@benepol.pl
Marcin Bartkowski

Dyrektor działu części zamiennych


Tel. kom:784 000 916
email: m.bartkowski@benepol.pl
Krzysztof Pokropek

Kierownik działu części


Tel. kom:882 131 686
email: k.pokropek@benepol.pl
Karol Wójcicki


Tel. kom:664 031 064
email: czesci.sw@benepol.pl