Benepol Warszawa - Święcice
ul. Zaborowska 1
05-860 Płochocin
Wyznacz trasę
Tel. 668 888 053
email. recepcja.sw@benepol.pl
Poniedziałek - Piątek8:00 - 16:00
Sobota8:00 - 14:00
NiedzielaNieczynne
Hanna Roszkowska

Recepcja serwisu


Tel:22 428 43 72
Tel. kom:664 026 307
email: recepcja.sw@benepol.pl
Arkadiusz Mizgajski

Kierownik serwisu


Tel:51 090 79 93
Tel. kom:883 374 541
email: a.mizgajski@benepol.pl
Dawid Piasecki

Doradca serwisu


Tel:51 090 79 93
Tel. kom:510 908 371
email: d.piasecki@benepol.pl
Agnieszka Rogala

Asystentka działu handlowego / ubezpieczenia


Tel:66 217 12 03
Tel. kom:784 000 947
email: a.rogala@benepol.pl
Krzysztof Mietlicki

Kierownik działu sprzedaży / sprzedaż flotowa


Tel:66 217 12 03
Tel. kom:664 702 249
email: k.mietlicki@benepol.pl
Bartłomiej Małota

Kierownik działu handlowego


Tel:66 217 12 03
Tel. kom:510 908 480
email: b.malota@benepol.pl
Michał Zieliński

Doradca handlowy


Tel:66 217 12 03
Tel. kom:504 069 860
email: m.zielinski@benepol.pl
Katarzyna Skorupa

Doradca handlowy


Tel:66 217 12 03
Tel. kom:510 908 827
email: k.skorupa@benepol.pl
Tomasz Nowicki

Doradca handlowy


Tel:66 217 12 03
Tel. kom:510 907 900
email: t.nowicki@benepol.pl
Jakub Bojda

Doradca Handlowy


Tel. kom:532 400 147
email: j.bojda@benepol.pl
Adam Jaworek

Doradca blacharsko-lakierniczy likwidacja szkód


Tel:60 444 39 82
Tel. kom:784 000 917
email: szkody.sw@benepol.pl
Marcin Bartkowski

Dyrektor działu części zamiennych


Tel:60 418 91 54
Tel. kom:784 000 916
email: m.bartkowski@benepol.pl
Krzysztof Pokropek

Kierownik działu części


Tel:60 418 91 54
Tel. kom:882 131 686
email: k.pokropek@benepol.pl
Karol Wójcicki

Pracownik działu części


Tel:60 418 91 54
Tel. kom:664 031 064
email: czesci.sw@benepol.pl