Zaufanie procentuje
Wyjątkowy program rabatowy.
Im starszy samochód tym większa zniżka.
 • Nawet 15% zniżki na oryginalne części Volkswagen
 • Nawet 40% zniżki na stawkę serwisu
 • Gwarancja Mobilności
 • Fachowa opieka specjalistów
Zapytaj o ofertę
Wybierz opcje, oddzwonimy

  Co oznacza wysłanie formularza?

  Administrator danych: Benepol Sp. z o.o., z siedzibą w Olsztynie, ul. Lubelska 43A (dalej „my”, „Benepol”). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: podany powyżej z dopiskiem “dane osobowe”; przez e-mail: iod@benepol.pl; telefonicznie: 58 303 89 36. Cele przetwarzania: Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

  Zobacz ile możesz zyskać.

  Finansowanie - Niska Rata

  Program rabatowy „Zaufanie Procentuje” jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla samochodów już w drugim roku eksploatacji. Dzięki niemu wiesz, na jaki rabat możesz liczyć przy kolejnej wizycie w serwisie.

  Wiek Twojego VWRabat na częściRabat na serwis
  2 lata5%5%
  3 lata10%15%
  4 lata10%20%
  5 lat i więcej15%40%

   Serwis i części na każdą kieszeń

   Dla ceniących niezawodność

   Szukasz fachowego i sprawdzonego serwisu, chcąc zapewnić pełną sprawność i niezawodne funkcjonowanie swojego auta? Skorzystaj z usług serwisów Grupy Benepol, które gwarantują najwyższą jakość usług z zachowaniem standardów producenta. Wiedza i doświadczenie Autoryzowanego Serwisu to gwarancja sprawności technicznej Twojego samochodu oraz bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

   Dla rozsądnych

   Chcesz uniknąć nieproporcjonalnie wysokich kosztów naprawy w stosunku do wartości pojazdu? Program Zaufanie Procentuje to rozwiązanie, które zapewni Twojemu Volkswagenowi pełną funkcjonalność w przystępnej cenie. Ceny za Oryginalne części Volkswagen®, części Economy Volkswagen oraz Oryginalne części na wymianę są dostosowane do wieku pojazdu, a ich montaż odbywa się po preferencyjnej stawce roboczogodziny.

    Zarządzanie szkodami