Cokolwiek się zaplanuje, z nowym Caddy na pewno uda się to zrealizować. Dla tych, którzy poszukują kompaktowego samochodu użytkowego do pracy, nowy Caddy Furgon i nowy Caddy Kombi spełnią wszystkie potrzeby, zarówno jeśli chodzi o przestrzeń ładunkową jak i wnętrze samochodu.
Dla tych natomiast, którzy poszukują samochodu rodzinnego, na potrzeby wakacyjnych wyjazdów i sportowych aktywności, nowy Caddy jest właściwym wyborem. Jego przestronność, elastyczność i ekonomiczność wyznaczają standardy w tym segmencie samochodów.

Nowy Caddy. Ma wszystko, czego potrzebuje rodzina.

Czego pragną rodzice dla swojej rodziny? Chcą, aby wszystko współgrało perfekcyjnie. Nowy Caddy jest bardzo pomocny w tej kwestii. Elastyczne wnętrze może być dowolnie aranżowane po to, aby spełniać wszelkie potrzeby – wewnątrz może być od dwóch siedzeń wraz z przestrzenią ładunkową aż do siedmiu siedzeń. System schowków, półek, szuflad oraz siatek doskonale sprawdza się do przewożenia wielu przedmiotów jakie rodzice i ich dzieci muszą i chcą zabrać ze sobą. Jeśli okaże się, że przestrzeni potrzeba jeszcze więcej, można wybrać Caddy Maxi, który jest o 47 cm dłuższy. Którykolwiek model zostanie wybrany – Caddy Startline, Trendline, Comfortline, Comfortline Edition czy Caddy Tramper – w każdym przypadku można polegać na jakości wykonania. Szeroka gama benzynowych i wysokoprężnych silników pozwala oszczędzić paliwo – to dobra wiadomość zarówno dla właściciela i jego portfela, a także dla środowiska.

Nowy Caddy Furgon. Ładunkowy profesjonalista.

Być przygotowanym, wtedy gdy trzeba – to wyróżnia prawdziwego profesjonalistę. Nowy Caddy Furgon jest przygotowany na każdy transportowy problem. Przestrzeń ładunkowa o objętości 3,2 m3 daje wiele możliwości. Drzwi przesuwne, wyłożenie podłogi, systemy bezpieczeństwa, wiele możliwości konfiguracji wnętrza – dzięki temu wymagania dla każdego transportu są spełnione. Większe przedmioty można bez problemu przewieźć w Caddy Maxi Furgon – samochód jest dłuższy o 47 cm od standardowego Caddy, a jego przestrzeń ładunkowa ma objętość 4,2 m3 – największą w tym segmencie samochodów. Silniki dostępne dla Caddy Furgon są mocne i ekonomiczne, zużywają mniej paliwa oraz spełniają normę emisji spalin Euro 5

Nowy Caddy Kombi. Doskonały do przewożenia osób.

Wsiądź, usiądź i poczuj się jak w domu. Przechyl, złóż lub całkowicie wymontuj fotele – w nowym Caddy Kombi z fotelami można zrobić cokolwiek się chce lub dowolnie zaaranżować wnętrze na potrzeby pracy. Znajdzie się w nim miejsce od dwóch do siedmiu osób. W nowym Caddy Maxi Kombi, z długim rozstawem osi, oprócz siedmiu foteli jest również miejsce na bagaż. Nowoczesne silniki benzynowe i wysokoprężne pracują bardzo wydajnie i spełniają normę emisji Euro 5.

Benepol blog

Aktualne promocje: