Świat jest ogromny – jest w nim mnóstwo do odkrycia. Każdy z pewnością ma swoją listę miejsc, w które chciałby pojechać.
Za sprawą Volkswagena California nie tylko podróż, ale również sam pobyt będą przyjemne.
Wszystko dlatego, że California oprócz tego, że jest wygodnym autem do podróżowania, oferuje o wiele więcej: podczas postoju staje się najprawdziwszym domem. Ma do tego wszystko, co potrzebne. Co więcej, jest wyjątkowo oszczędna i świetnie radzi sobie nie tylko na zwykłych drogach, ale i na ciężko dostępnych bezdrożach. A zatem, czas wybrać cel kolejnej podróży.

Każdego dnia inny sąsiad.

Wnętrze Volkswagena California w wersji Comfortline zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wyposażenie. Ten wyjątkowo praktyczny i wygodny pojazd posiada aneks kuchenny i szafę na ubrania. Nowy Volkswagen California Comfortline spełni wszystkie, nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. W którąkolwiek stronę się udamy, możemy liczyć na doskonałą podróż i niczym niezakłócony postój – nawet, jeśli każdego dnia będziemy mieć innych sąsiadów.

Innowacje w nowym Volkswagenie California.

Innowacyjne systemy wspomagające kierowcę podwyższają nie tylko komfort jazdy, ale pomagają również w każdej sytuacji zachować trzeźwość umysłu i zapobiec niebezpieczeństwom. Ponadto, techniczne innowacje obniżają poziom spalania i dbają o środowisko naturalne, redukując wydatki:

  • Nowe wysokowydajne silniki TDI ® Common-Rail obniżają poziom spalania paliwa oraz zmniejszają emisję CO2.
  • Nowoczesna, automatyczna, 7-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia (DSG ®) jest również dostępna w pakiecie z napędem na cztery koła 4MOTION.
  • Systemy wspomagające kierowcę zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa oraz większy komfort jazdy (system doświetlania zakrętu Side Assist dla bezpiecznej zmiany pasów ruchu, Rear Assist dla prostszego parkowania tyłem, kontrola ciśnienia w oponach z informacją na wyświetlaczu).
Benepol blog

Aktualne promocje: