Dojazd »

Benepol Gdańsk:
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Tel. 58 303 89 36

Dyrektor Działu Sprzedaży
Grzegorz Świeca
tel. 664 702 197
g.swieca@benepol.pl

Asystentka Działu Sprzedaży
Aneta Kopania
tel. 664 026 308
a.kopania@benepol.pl

Kierownik Działu Sprzedaży
Wojciech Urbanowicz
tel. 662 241 571
w.urbanowicz@benepol.pl

Doradca Handlowy
Bartosz Kokoryka
tel. 883 374 553
b.kokoryka@benepol.pl

Sprzedawca Samochodów Używanych
Michał Lasota
Tel. 668 441 066
m.lasota@benepol.pl

Wynajem Pojazdów
Paweł Biadała
Tel. 504 408 998
p.biadala@benepol.pl
Recepcja Serwisu
Marta Dolecka
Tel. 58 303 89 36
Tel. 734 171 471
recepcja.gd@benepol.pl

Kierownik Serwisu
Grzegorz Sowirko
tel. 728 341 353
g.sowirko@benepol.pl
szkody.gd@benepol.pl

Doradca Serwisu
Emil Müller
tel. 883 374 540
e.mueller@benepol.pl

Doradca Serwisu
Grzegorz Szymkowicz
Tel. 504 069 930
g.szymkowicz@benepol.pl
Dział Części Zamiennych
Tel.58 303 89 36
czesci.gd@benepol.pl

Kierownik Działu Części
Piotr Hromiak
tel. 883 374 542
p.hromiak@benepol.pl

Dział Części
Michał Grot
tel. 883 362 330
m.grot@benepol.pl


 
Benepol Sopot sp. z o.o.
Ul. Kasztanowa 4, 81-856 Sopot

Dział Sprzedaży

Kierownik Działu Sprzedaży
Krzysztof Debis
tel: 58 550 86 08
tel: 501 777 113
k.debis@benepol.pl

Ubezpieczenia
Michał Zakrzewski
tel. 503 187 651
ubezpieczenia.so@benepol.pl

Sprzedawca Samochodów Osobowych
Maciej Rokicki
Tel. 58 550 86 12
Tel. 504 069 841
m.rokicki@benepol.pl

Sprzedawca Samochodów Osobowych
Radosław Łangowski
Tel. (58) 550 86 08
Tel. 504 408 938
r.langowski@benepol.pl

Sprzedawca Samochodów Osobowych
Kamil Wójcikiewicz
Tel. (58) 550 86 08
Tel. 504 069 880
k.wojcikiewicz@benepol.pl

Sprzedawca Samochodów Osobowych
Doradca Klienta Strategicznego
Radosław Warmowski
tel: 58 550 86 25
tel: 503 187 646
r.warmowski@benepol.pl
Dział Serwisu

Asystentka Serwisu
Tel. 58 551 33 17
Fax. 58 551 52 02
recepcja.so@benepol.pl

Kierownik Serwisu
Specjalista ds Gwarancji
Ryszard Konkel
Tel. 58 550 86 07
Tel. 696 429 784
r.konkel@benepol.pl

Doradca Serwisowy VOLKSWAGEN
Grzegorz Szymkowicz
Tel. 58 550 86 26
Tel. 504 069 930
g.szymkowicz@benepol.pl

Doradca Serwisowy AUDI
Edgar Szweda
Tel. 58 550 86 06
Tel. 504 069 860
e.szweda@benepol.pl

Doradca BL Likwidacja Szkód
Grzegorz Góra
Tel. 696 429 782
g.gora@benepol.pl

Dział Części i Akcesoriów

Zastępca Kierownika
Działu Części
Wojciech Borak
Tel. (58) 550 86 02
Tel. 504 069 903
w.borak@benepol.pl

Dział Części
Tomasz Pochmara
Tel. 58 550 86 03
Tel. 604 443 982
t.pochmara@benepol.pl

 
Benepol Szczecin-Radziszewo
ul. Szczecińska 117, 74-107 Radziszewo
Tel. 91 883 83 83

Godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8.00-17.00
Sobota 8.00-14.00

Dział Sprzedaży

Kierownik Działu Sprzedaży
Jacek Kunze
kom. 666 055 697
j.kunze@benepol.pl

Specjalista ds. Administracji
Agnieszka Majzel
kom. 789 220 731
a.majzel@benepol.pl

Doradca Handlowy
Tomasz Krugliński
kom. 728 844 100
t.kruglinski@benepol.pl

Doradca Handlowy
Paweł Szczygielski
kom. 664 026 304
p.szczygielski@benepol.pl

Samochody Używane

Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Hnatkowska
kom. 664 194 172
d.hnatkowska@benepol.pl

Doradca Handlowy
Bartłomiej Laskowski
kom. 606 569 342
b.laskowski@benepol.pl


Recepcja serwisu
Monika Monarcha
tel. 91 883 83 83
kom. 734 155 210
recepcja.sz@benepol.pl

Kierownik Warsztatu
Łukasz Dobrowolski
kom. 662 026 025
l.dobrowolski@benepol.pl

Doradca BL Likwidacja szkód
Rafał Wyzga
kom. 668 877 716 szkody.sz@benepol.pl

Doradca Serwisu
Damian Rudnik
kom. 784 004 329
d.rudnik@benepol.pl

Doradca Serwisu
Piotr Kroczak
kom. 882 133 796
p.kroczak@benepol.pl

Dział Części Zamiennych
tel. 91 883 83 83
czesci.sz@benepol.pl

Kierownik Działu Części
Paweł Hołota
kom. 734 155 211
p.holota@benepol.pl

Specjalista ds.części zamiennych
Jacek Czyż
kom. 666 055 679
j.czyz@benepol.pl


 
Oddział Olsztyn
ul. Lubelska 43A
10-410 Olsztyn

Biuro Zarządu
Beata Zwierzchowska
kom. +48 664 026 302
tel. 89 539 73 74
fax 89 533 68 56
b.zwierzchowska@benepol.pl

Dział Handlowy:
Grzegorz Rogalski
kom. +48 600 050 004
g.rogalski@benepol.pl

 
Benepol Warszawa - Święcice
ul. Zaborowska 1, 05-860 Płochocin
Tel. 22 733 76 36 wew. 136

Dyrektor Działu Części Zamiennych
Marcin Bartkowski
tel. 784 000 916
GG 46990207
m.bartkowski@benepol.pl

Dział Handlowy
tel. 22 733 76 70 wew. 170

Kierownik Działu Sprzedaży
Daniel Dzikliński
tel. 504 069 810
d.dziklinski@benepol.pl

Doradca Handlowy
Damian Sieradzki
tel. 604 189 642
d.sieradzki@benepol.pl

Doradca Handlowy
Michał Zieliński
tel. 504 069 860
m.zielinski@benepol.pl

Kierownik Działu Sprzedaży, Sprzedaż Flotowa
Krzysztof Mietlicki
tel. 664 702 249
k.mietlicki@benepol.pl

Asystentka Działu Handlowego
Agnieszka Rogala
tel. 784 000 947
a.rogala@benepol.pl

Recepcja Serwisu
Paulina Bogucka
tel. 22 733 76 36 wew. 136
tel. 664 026 307
recepcja.sw@benepol.pl

Kierownik Serwisu
Robert Kowalski
tel. 784 000 917
r.kowalski@benepol.pl

Doradca Blacharsko-Lakierniczy Likwidacja Szkód
Arkadiusz Mizgajski
tel. 883 374 541
a.mizgajski@benepol.pl

Doradca Serwisu
Grzegorz Pokropek
tel.734 190 246
g.pokropek@benepol.pl


Dział Części
tel. 22 733 76 57
czesci.sw@benepol.pl

Dział Części
Krzysztof Pokropek
Tel. 882 131 686


 
Benepol Gdańsk:
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Tel. 58 303 89 36

Dyrektor Działu Sprzedaży
Grzegorz Świeca
tel. 664 702 197
g.swieca@benepol.pl

Asystentka Działu Sprzedaży
Aneta Kopania
tel. 664 026 308
a.kopania@benepol.pl

Kierownik Działu Sprzedaży
Wojciech Urbanowicz
tel. 662 241 571
w.urbanowicz@benepol.pl

Doradca Handlowy
Bartosz Kokoryka
tel. 883 374 553
b.kokoryka@benepol.pl

Sprzedawca Samochodów Używanych
Michał Lasota
Tel. 668 441 066
m.lasota@benepol.pl

Wynajem Pojazdów
Paweł Biadała
Tel. 504 408 998
p.biadala@benepol.pl
Recepcja Serwisu
Marta Dolecka
Tel. 58 303 89 36
Tel. 734 171 471
recepcja.gd@benepol.pl

Kierownik Serwisu
Grzegorz Sowirko
tel. 728 341 353
g.sowirko@benepol.pl
szkody.gd@benepol.pl

Doradca Serwisu
Emil Müller
tel. 883 374 540
e.mueller@benepol.pl

Doradca Serwisu
Grzegorz Szymkowicz
Tel. 504 069 930
g.szymkowicz@benepol.pl

Dział Części Zamiennych
Tel.58 303 89 36
czesci.gd@benepol.pl

Kierownik Działu Części
Piotr Hromiak
tel. 883 374 542
p.hromiak@benepol.pl

Dział Części
Michał Grot
tel. 883 362 330
m.grot@benepol.pl


 

Formularz kontaktowy