Dojazd »

Benepol Gdańsk:
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Tel. 58 303 89 36

Dyrektor Działu Sprzedaży
Grzegorz Świeca
tel. 664 702 197
g.swieca@benepol.pl

Asystentka Działu Sprzedaży
Aneta Kopania
tel. 664 026 308
a.kopania@benepol.pl

Kierownik Działu Sprzedaży
Wojciech Urbanowicz
tel. 662 241 571
w.urbanowicz@benepol.pl

Doradca Handlowy
Bartosz Kokoryka
tel. 883 374 553
b.kokoryka@benepol.pl

Specjalista do spraw sprzedaży
Angelika Haza
+48 510 908 320
a.haza@benepol.pl

Sprzedawca Samochodów Używanych
Michał Lasota
Tel. 668 441 066
m.lasota@benepol.pl

Wynajem Pojazdów
Paweł Biadała
Tel. 504 408 998
p.biadala@benepol.pl
Recepcja Serwisu
Marta Dolecka
Tel. 58 303 89 36
Tel. 734 171 471
recepcja.gd@benepol.pl

Kierownik Serwisu
Grzegorz Sowirko
tel. 728 341 353
g.sowirko@benepol.pl
szkody.gd@benepol.pl

Doradca Serwisu
Emil Müller
tel. 883 374 540
e.mueller@benepol.pl

Doradca Serwisu
Grzegorz Szymkowicz
Tel. 504 069 930
g.szymkowicz@benepol.pl
Dział Części Zamiennych
Tel.58 303 89 36
czesci.gd@benepol.pl

Kierownik Działu Części
Piotr Hromiak
tel. 883 374 542
p.hromiak@benepol.pl

Dział Części
Michał Grot
tel. 883 362 330
m.grot@benepol.pl


 
Benepol Gorzów Wielkopolski:
ul. Podmiejsca 15A, Gorzów Wielkopolski

Kierownik Serwisu
Marek Sidor
tel. 510 908 820
[m]m.sidor@benepol.pl

Kierownik dz.Częsci
Robert Filipiak
510 908 781
r.filipiak@benepol.pl

Recepcja
Eliza Zamara 510 908 730
recepcja.gw@benepol.pl

Dział Handlowy
Adrian Polski 510 908 271
a.polski@benepol.pl
 
Benepol Szczecin-Radziszewo
ul. Szczecińska 117, 74-107 Radziszewo
Tel. 91 883 83 83

Godziny otwarcia
Pon.-Pt. 8.00-17.00
Sobota 8.00-14.00

Dział Sprzedaży

Kierownik Działu Sprzedaży
Jacek Kunze
kom. 666 055 697
j.kunze@benepol.pl

Specjalista ds. Administracji
Agnieszka Majzel
kom. 789 220 731
a.majzel@benepol.pl

Doradca Handlowy
Tomasz Krugliński
kom. 728 844 100
t.kruglinski@benepol.pl

Doradca Handlowy
Paweł Szczygielski
kom. 664 026 304
p.szczygielski@benepol.pl

Samochody Używane

Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Hnatkowska
kom. 664 194 172
d.hnatkowska@benepol.pl

Doradca Handlowy
Bartłomiej Laskowski
kom. 606 569 342
b.laskowski@benepol.pl


Recepcja serwisu
Monika Monarcha
tel. 91 883 83 83
kom. 734 155 210
recepcja.sz@benepol.pl

Kierownik Warsztatu
Łukasz Dobrowolski
kom. 662 026 025
l.dobrowolski@benepol.pl

Doradca BL Likwidacja szkód
Rafał Wyzga
kom. 668 877 716 szkody.sz@benepol.pl

Doradca Serwisu
Damian Rudnik
kom. 784 004 329
d.rudnik@benepol.pl

Doradca Serwisu
Piotr Kroczak
kom. 882 133 796
p.kroczak@benepol.pl

Dział Części Zamiennych
tel. 91 883 83 83
czesci.sz@benepol.pl

Kierownik Działu Części
Paweł Hołota
kom. 734 155 211
p.holota@benepol.pl

Specjalista ds.części zamiennych
Jacek Czyż
kom. 666 055 679
j.czyz@benepol.pl


 
CSU Grudziądz:
ul. Chełmińska 116, Grudziądz

Kierownik serwisu
Adam Jeszke
tel. 510 908 727
a.jeszke@benepol.pl

Dział Części
Tomasz Lewicki
tel: 510 908 373
t.lewicki@benepol.pl

Paweł Przewięźlikowski
tel: 510 908 672
p.przewiezlikowski@benepol.pl

Specjalista ds. Likwidacji szkód komunikacyjnych
Simona Piórkowska
tel: 510 908 390
szkody.gr@benepol.pl

Asystentka Serwisu / Wynajem samochodów
Wioletta Rzepkowska
tel: 56 461 07 78
tel: 510 908 537
recepcja.gr@benepol.pl
 
Oddział Olsztyn
ul. Lubelska 43A
10-410 Olsztyn

Biuro Zarządu
Beata Zwierzchowska
kom. +48 664 026 302
tel. 89 539 73 74
fax 89 533 68 56
b.zwierzchowska@benepol.pl

Dział Handlowy:
Grzegorz Rogalski
kom. +48 600 050 004
g.rogalski@benepol.pl

 
Benepol Warszawa - Święcice
ul. Zaborowska 1, 05-860 Płochocin
Tel. 22 733 76 36 wew. 136

Dyrektor Działu Części Zamiennych
Marcin Bartkowski
tel. 784 000 916
GG 46990207
m.bartkowski@benepol.pl

Dział Handlowy
tel. 22 733 76 70 wew. 170

Kierownik Działu Sprzedaży
Daniel Dzikliński
tel. 504 069 810
d.dziklinski@benepol.pl

Doradca Handlowy
Michał Zieliński
tel. 504 069 860
m.zielinski@benepol.pl

Kierownik Działu Sprzedaży, Sprzedaż Flotowa
Krzysztof Mietlicki
tel. 664 702 249
k.mietlicki@benepol.pl

Asystentka Działu Handlowego
Agnieszka Rogala
tel. 784 000 947
a.rogala@benepol.pl

Recepcja Serwisu
Paulina Bogucka
tel. 22 733 76 36 wew. 136
tel. 664 026 307
recepcja.sw@benepol.pl

Kierownik Serwisu
Robert Kowalski
tel. 784 000 917
r.kowalski@benepol.pl

Doradca Blacharsko-Lakierniczy Likwidacja Szkód
Arkadiusz Mizgajski
tel. 883 374 541
a.mizgajski@benepol.pl

Doradca Serwisu
Piotr Michalski
tel.734 190 246
p.michalski@benepol.pl


Dział Części
tel. 22 733 76 57
czesci.sw@benepol.pl

Dział Części
Krzysztof Pokropek
Tel. 882 131 686
 
CSU Grudziądz:
ul. Chełmińska 116, Grudziądz
Tel. 56 461 07 78

Kierownik serwisu
Adam Jeszke
tel. 510 908 727
a.jeszke@benepol.pl

Dział Części
Tomasz Lewicki
510 908 373
t.lewicki@benepol.pl

Paweł Przewięźlikowski
510 908 672
p.przewiezlikowski@benepol.pl

Specjalista ds. Likwidacji szkód komunikacyjnych
Simona Piórkowska
510 908 390
szkody.gr@benepol.pl

Asystentka Serwisu / Wynajem samochodów
Wioletta Rzepkowska
56 461 07 78
510 908 537
recepcja.gr@benepol.pl


 

Formularz kontaktowy