Wypożyczalnia samochodów w Benepol

Twoja praca sprawia, że o każdej porze dnia i nocy musisz mieć do dyspozycji swój samochód? W takich chwilach pomocna może być opcja wypożyczenia pojazdu z floty aut Benepolu.

Duża liczba pojazdów, przystępne ceny, a w końcu możliwość wynajmu krótko i długoterminowego. To wszystko to tylko jedne z wielu zalet, jakie wypożyczalnia aut przygotowała dla swoich klientów. Kiedy warto rozważyć wynajem aut? Wizyta w obcym mieście? – Wynajem aut w Gdańsku, Szczecinie i Warszawie. Lubisz zwiedzać świat, a może wybierasz się w podróż służbową?

Jeśli z jakichś powodów wolisz zostawić swój samochód w domu, bo np. bardziej opłaca się podróż samolotem lub koleją, to w miejscu docelowym możesz wypożyczyć dla siebie samochód. Okaże się on szczególnie zbawienny, jeśli będziesz musiał podróżować po mieście w godzinach szczytu czy dojeżdżać do swojego hotelu, położonego na obrzeżach miasta.          

Jeśli zamierzasz wynająć samochód prywatnie, bo spędzasz urlop w ciekawym mieście, będziesz mógł skorzystać z systemów internetowej rezerwacji samochodów. Rezerwując wynajem aut wcześniej, masz szansę na uzyskanie atrakcyjniejszej ceny. Co można pożyczyć? Na naszej stronie internetowej znajduje się aktualna oferta samochodów na wynajem: są to auta osobowe, użytkowe czy nawet busy.

Warto również zwrócić uwagę na okresowe promocje! Aktualnie ciekawa oferta dotyczy m.in. wynajmu Volkswagena Jetty w kwocie 140 zł netto na dzień. Jeśli chodzi o większy format, ciekawie prezentuje się promocja na model Crafter TDi z 3 osobową kabiną za 250 zł netto na dzień. Ale to nie wszystko, cennik wynajmu aut w Benepolu zaczyna się od 100 zł netto za dzień wynajmu przy takich modelach jak Up! Czy Polo od Volkswagena.

Czasami, w życiu firmy zdarzają się takie okazje, kiedy trzeba się pokazać z jak najlepszej strony. Na przykład wtedy, kiedy ma Cię odwiedzić delegacja z innego kraju. Aby ważnym gościom zapewnić odpowiednie warunki podróżowania, konieczne będzie posiadanie wygodnego i przestronnego samochodu. Jeśli Twoja firmowa flota składa się tylko z aut miejskich, z pomocą przychodzi wynajem aut. W naszej ofercie znajdziecie m.in. auta typu sedan – Volkswagena Jettę czy Golfa VII generacji.

Jak mówi motoryzacyjne powiedzenie „człowiek trzy razy się cieszy, pierwszy – jak kupuje, drugi – jak sprzedaje , trzeci – jak wynajmuje samochód”. Czy zatem warto mieć auto, czy też lepiej po prostu go użytkować. Coraz bardziej popularny na rynku staje się wynajem samochodu – zrób to dobrze, zrób to z Benepolem.

 

Benepol blog